وقتی كه دختر منحصر به فردتان را می یابید می خواهید كه او را تحت تاثیر قرار دهید اما همواره می ترسید كه او را برنجانید . اما آقایان الان در قرن 21 به سر می بریم . اغلب آقایان این كار را كاری سخت و دشوار می دانند اما زمانی كه دختر مورد نظرتان را یافتید با اعتماد به نفس رفتار نموده تا پاهایتان نلرزد و زبانتان بند نیاید .

راههایی وجود دارد كه می توانید همسرتان را طوری تحت تاثیر قرار دهید كه شما را بیشتر بخواهد و به شما توجه بیشتری داشته باشد .

1. ظاهری خونسرد داشته باشید .
به هنگام مواجهه با یك خانم داشتن ظاهری آراسته و آرام و خونسرد بسیار مهم است زیرا كه باعث می شود در نظرش متشخص آیید .

2 . هرگز فخر فروشی نكنید .
خانم ها واقعاً از قپی آمدن و قمپز در كردن بیزارند . خودتان باشید یعنی كه خود را آن گونه كه هستید بنمایانید و نهایت تلاشتان را بكنید و از دغل بازی بپرهیزید . این نوع رفتار مطمئناً هر خانمی را تحت تاثیر قرار می دهد .

3 . به خانمها احترام بگذارید و آنها را تحسین نمایید .
همواره به خانمها احترام بگذارید و آنها را مورد تحسین قرار دهید چرا كه خانمها كسی را دوست دارند كه تحسینشان نماید و با او به مهربانی رفتار نماید .

4 . مفید و ارزشمند حرف بزنید .
به هنگام صحبت با او از طرح مسائل بحث برانگیز و جنجالی خوداری نمایید و بی وقفه و یكریز هم حرف نزنید . در عوض در مورد مسائلی حرف بزنید كه به آنها علاقه دارد مطمئن باشید كه نظرش را جلب خواهید كرد .

5 . به علائقش علاقه داشته باشید .
به آنچه می گویند با دقت گوش كنید وبه چیزی كه علاقه دارد احترام بگذارید . به حرفهایش سریع واكنش نشان دهید و با طرح سوالات كاری كنید كه به حرف زدنش ادامه دهد .

6 . از او تعریف نمایید .
از چشمان ، موها ، قیافه ، لباس ها و نحوه صحبت كردنش تعریف نمایید. خانمها كسی را كه از قیافه و دیگر مشخصاتشان تعریف می كند دوست دارند .

7 . به دوستانش احترام بگذارید .
خانمها نسبت به دوستان و یا حتی همكاران و همكلاسی هایشان احساس مالكیت دارند چه آنها را دوست دارید چه نه به آنها احترام بگذارید .

8 . مودب باشید .
همواره سعی كنید مودبانه عمل كنید و بهترین رفتار را داشته باشید چرا كه این دو خصلت موجب آن می شود كه فرد فوق العاده ای به نظر آیید .

9 . شوخ طبع باشید .
گاهی اوقات شوخی نمایید چرا كه خانمها از آقایان شوخ طبع خوششان می آید اما تنها در مواقع لزوم حس شوخ طبعیتان گل نماید و در دیگر مواقع سعی كنید مسائل را جدی بگیرید .

10. شنونده خوبی باشید .
به هنگام ناراحتی ها شانه مطمئنی برای او باشید چرا كه دختر خانمها همیشه افرادی احساساتی و عاطفی هستند بنابراین گاهی با جوك هایتان او را وادار به خندیدن نمایید و همواره شنونده خوبی برایش باشید .