سرهنگ بیدمشکی رئیس پلیس آگاهی خراسان رضوی در گفتگو با خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران در تشریح جزئیات این خبر گفت: در پی وصول گزارشی از منابع خبری مبنی بر اینکه فردی اقدام به تهیه و فروش دستمال کاغذی غیراستاندارد در سطح شهر می‌نماید موضوع در دستور کار مامورین پلیس آگاهی واقع گردید.

سرهنگ بیدمشکی اظهار داشت: کاراگاهان اداره مبارزه با جرائم اقتصادی در بدو ورود به پرونده، ‌ اقدام به یکسری کارهای اطلاعاتی در خصوص صحت و سقم موضوع نموده و پس از محرز شدن موضوع با هماهنگی مقام قضایی، اداره اداره استاندارد و بازرسان صنعت ومعدن خراسان رضوی وارد عمل گردیدند.

وی افزود: در بازرسی بعمل آمده از محل این کارگاه غیراستاندارد که اقدام به تولید دستمال کاغذی با مارک‌های مختلف می‌نمود، تعداد حدود ۶۰۰ بسته دستمال کاغذی آماده توزیع و مقادیری حدود ۱۰۰۰ جعبه خالی دستمال کاغذی و مواد اولیه تولید در محل کارگاه کشف و ضبط گردید.

رئیس پلیس آگاهی خراسان رضوی با اعلام اینکه ارزش تقریبی این پرونده یک میلیارد ریال می‌باشد تصریح نمود پرونده‌ای تکمیلی در این خصوص تنظیم و به همراه متهم پرونده به هویت مرتضی ۳۲ ساله به اداره تعزیرات حکومتی معرفی و حکم لازم صادر گردید.