پارک آبی آسمان سنگاپور
Sky Park Singapore


پارک آبی آسمان (Sky Park) به شکل کشتی بزرگی با استخری به طول 150 متر ، بر سر 3 آسمان خراش به فاصله 200 متر از زمین در Marina Bay Sands سنگاپور وجود دارد . این پارک دارای گران ترین رستورانها و بارها ، کازینوها و حتی موزه هنرهای مدرن هم هست .این پارک تفریحی بر فراز سه برج بلند به مساحت 12400 متر مربع ساخته شده است .هتلی با 2500 اتاق شیک و 300 فروشگاه نیز در آن ساخته شده است در این محل موزه ، تئاتر و سینما نیز دارد .

Click here to enlarge

Click here to enlarge


Click here to enlargeپارک آبی آسمان یکی از تفریحات سنگاپور داراي 250 نوع مختلف درخت و 650 نوع گياه و در ارتفاع 200 متري بر بام سه برج 55 طبقه هتل آسمان خراش مارینا بی سندز قرار گرفته و اين سه برج را بهم متصل مي کند. يکي از گرانترين کازينوهاي جهان را در این پارک قرار دارد.اين پارک براي پذيرش 4 هزار نفر گنجايش داشته ضمن اينکه ترسناک ترين استخر جهان نيز در آن قرار دارد. این استخر در بالاي طبقه 55 است و نماي شهر به زيباترين حالت در حال شنا قابل مشاهده است.

Click here to enlarge


Click here to enlargeمساحت اين پارک برابر با مساحت سه زمين فوتبال است و استخري به طول 152 متر که بزرگترين و ترسناک ترين استخر روباز جهان در چنين ارتفاعي است.اين استخر 152 داراي لبه نيست و اگر شما به کناره ها برويد به جاي اينکه به پايين سقوط کنيد به درون يک حوضچه مي افتيد که دور تا دور اين استخر را فرا گرفته و نقش ديگر آن پمپ کردن آبي است که از کناره هاي استخر به پايين مي ريزد و برگرداندن دوباره آن به داخل استخر است. اين پارک توسط موشه سادی طراحي شده است.Click here to enlarge

Click here to enlarge


Click here to enlargeتوريست هاي ماجراجويي که از ارتفاع ترسي ندارند، اين روزها يک سرگرمي جديد پيدا کرده اند؛ آنها سعي مي کنند هر طور شده خودشان را به سنگاپور برسانند و چند ساعتي را در مرتفع ترين پارک و استخر دنيا بگذرانند؛ مکان هاي هيجان انگيزي که در ارتفاع بسيار زيادي از سطح زمين و بر فراز سه برج بلند ساخته شده اند. اين محوطه سرگرم کننده که اول اوت سال 2010 افتتاح شده، تا به حال توانسته تعداد بسيار زيادي مسافر و بازديد کننده را به سنگاپور بکشاند که البته ده درصد اين جمعيت را چيني هاي دوستدار هيجان و دلهره تشکيل مي دهند.
Click here to enlarge

Click here to enlarge


Click here to enlargeهزينه ساخت اين مجتمع به مبلغ 8 ميليارد دلار توسط سرمايه گذاران تامين شده است و سرمايه گذار اصلي آن، شرکت لاس وگاس سندز آمريکاست. ورودي اين پارک براي مسافران و توريست ها مجاني است اما براي ساکنان سنگاپور 70 دلار است. پارک آبی آسمان یکی از بهترین تفریحات در سنگاپور به شمار میرود.
جهت کسب اطلاعات بیشتر از مراکز تفریحی مالزی و تور مالزی با این شماره 43674367 تماس بگیرید.


لینک منبع:[فقط اعضاي سايت مي توانند لينک ها را ببينند. ]