بلیط هواپیما مالزی


Tickets Malaysia

مالزی کشورییست در جنوب شرقی آسیا که پایتخت اون کوالالامپور هست.کوالالامپور شهر خیلی قشنگ و زیبائیه. جمعیت مالزی تقریبا 26 میلیون نفر هست .که از همه نوع قشری توش پیدا میشه ، چینی ، هندی ، مالزیائی.این کشور توریستی جهانگردان و مسافريني زیادی را به خود جلب کرده است کسانی كه براي اولين بار به مالزي سفر مي‌كنند، سفري دلپذير در كشف ناشناخته‌هاي مالزي در پيش روي خود دارند. مالزی کشوریه که هم به لحاظ تجاری و هم از لحاظ توریستی و هم از نظر امکانات دانشگاهی به همین خاطر نیز بلیط هواپیما مالزی فروش بسیاری داره.Click here to enlarge
Click here to enlarge بلیط هواپیما مالزی از جمله بلیطهائیست که همه روزه توسط پروازهای متعدد از ایران به مقصد کشور مالزی و فرودگاه کوالالامپور صورت می پذیرد.البته از طریق کوالالامپور به سایر شهرهای توریستی و ایالات مالزی حتی مالزی شرقی نیز می توان پرواز نمود.حمل و نقل بار و مسافر اعم از توریستی،اقامتی یا تجارتی و سفر به مقاصد دیگراز طریق مالزی توسط پروازهای متنوع صورت می پذیرد.تقریبا بطور مستقیم و غیر مستقیم از مالزی به تمام نقاط آسیا و اقیانوسیه خصوصا استرالیا توسط آژانس مسافرتی تفریحات بلیط هواپیما صادر می گردد.Click here to enlargeمالزی در حالت کلی قیمت بلیط هواپیما متغیر است، البته نباید ایرلاین ها، نوع کلاس پروازی و دیگر مواردی که در نوسان قیمت بلیط هواپیما تاثیر گذار هستند را نادیده گرفت.

Click here to enlargeمالزی بلیط شهر های مختلف مالزی با ایرلاین های مختلف
برای شهرهای مختلف مالزی میتوانید بلیط مالزی را از ایرلاین های مختلف تهیه کنید. این تنوع موجب می شود که مسافران عزیز حق انتخاب داشته باشند و بتوانند با توجه به هزینه و نوع ایرلاین ها و خدمات و امکانات ایرلاین ها بلیط مورد نظر خود را انتخاب کنند. در زیر لیست ایرلاین های مختلف و شهرهایی که این ایرلاین ها به آنها پرواز دارند مشخص شده است. شما میتوانید ایرلاین را را که از آن راضی هستید انتخاب کنید، یا اینکه با توجه به اطلاعاتی که از سایت ها و آژانس های هواپیمایی بدست می آورید ایرلاین خود را انتخاب کنید و بلیط هواپیما را از آن ایرلاین تهیه کنید. انتخاب ایرلاین ها با توجه به ساعت پرواز، میزان بار مجاز، خدمات مناسب و گزینه های دیگری که برای مسافران تور مالزی مهم است انجام می شود.
Click here to enlarge
Click here to enlarge ایرلاین هایی که میتوانید از طریق آنها برای گرفتن بلیط مالزی اقدام کنید شامل موارد زیر میشود.

  • ایرلاین ماهان
  • ایرلاین الاتحاد
  • ایرلاین امارات
  • ایرلاین ایران ایر
  • ایرلان قطر


اینها پروازهایی بودند که شما میتونید برای اومدن به مالزی از هر کدومشون که بخواهید استفاده کنید و تشریف بیارید به دیار سرسبز مالزی.برا خرید بلیط هم نگران نباشین میتونین به آژانس سعادت سیر گیتی مراجعه کنید یا با این شماره 02143674367 تماس بگیرین.

Click here to enlargeهزینه خرید بلیط ایران به مالزی

به دلیل تغییر قیمت در ماهها و فصلهای مختلف سال ،جهت هر نوع اطلاع از هزینه پروازها با شرکتها و آزانس های هواپیمایی در ایران تماس بگیرید و هزینه دقیق را دریافت نمایید ،لازم به ذکر است که پروازهای ترانزیت به مراتب گرانتر از پروازهای مستقیم می باشد.