سئو سایت و بهینه سازی URL
بهینه سازی URL یکی دیگر از متریک های سئو سایت می باشد که به واسط تنظیم نمودن و نیز رعایت کردن اصول بهینه سازی URL صفحات می توانید در رنکینگ سایت خود اثرگذاری مثبت را داشته باشید. آدرس صفحات یا همان URL صفحات می تواند به زبان انگلیسی و یا فارسی باشد و یا در برخی سیستم های مدیریتی URL صفحات به طور اتوماتیک داده می شود و کاربر نمی تواند دخالتی در نامگذاری URL داشته باشد. اینکه یو ار ال URL صفحات به صورت انگلیسی باشد یا فارسی برای بسیاری از کاربران سوال می شود. در ادامه خواهیم گفت که بهترین روش بهینه سازی یو آر ال صفحات چگونه است.


سئو سایت و آدرس دهی صفحات


بهترین فرمت URL صفحات بگونه ای است که در آن از کلمات معنادار و مرتبط با تیتر و عنوان صفحه استفاده کنید. برای مثال اگر تیتر صفحه سایت شما سئو سایت و نقش شبکه های اجتماعی است در این صورت URL و آدرس صفحه سایت شما می تواند به صورت سئو-سایت-شبکه-اجتماعی باشد. در واقع شما کلمات اضافه را از URL خود حذف نمودید. کلمات اضافه مانند و تا با در پس از هر ها های و غیره را از یو ار ال خود حذف کنید. اغلب افراد همان تیتر صفحه سایت را برای URL خود انتخاب می کنند که این امر هم در روند سئو سایت مطلوب است.

بهینه سازی URL در جوملا و وردپرس


برای بهینه سازی URL صفحات خود در بخش تنظیمات و پیکربندی سایت جوملایی می توانید ادیت هایی را تنظیم کنید که در آن index.php از آدرس حذف شود و نیز در با تیک زدن آیتم بهینه سازی url می توانید در این خصوص اقدام کنید. در سایت وردپرس نیز در بخش تنظیمات سایت نیز می توانید انتخاب کنید که آدرس صفحات همان تیتر صفحه قرار گیرد.
[فقط اعضاي سايت مي توانند لينک ها را ببينند. ] ٫ [فقط اعضاي سايت مي توانند لينک ها را ببينند. ] ٫ [فقط اعضاي سايت مي توانند لينک ها را ببينند. ] ٫ [فقط اعضاي سايت مي توانند لينک ها را ببينند. ] ٫ [فقط اعضاي سايت مي توانند لينک ها را ببينند. ] ٫ [فقط اعضاي سايت مي توانند لينک ها را ببينند. ][فقط اعضاي سايت مي توانند لينک ها را ببينند. ] ٫