چه سایت هایی توسط ربات پنگوئن جریمه می شوند؟

چه مواردی باعث می شود یک سایت از ربات گوگل نمره منفی بگیرد؟
1- سایت هایی که بیشتر لینک های ورودی آن فقط از یک کلمه مشابه در تکست استفاده شده باشد.
2- ریدایرکت کردن اشتباه و نادرست بر روی سایت های دیگر
3- استفاده بیش از حد از بک لینک ها، سئو کلاه سیاه
4- تبادل لینک خود با سایت دیگری (شما سایت یکی دیگر را لینک کنید و او نیز سایت شم را لینک کند)
[فقط اعضاي سايت مي توانند لينک ها را ببينند. ]
5- محتوای کوتاه و بدون کیفیت
6- لینک هایی که فقط به منظور افزایش رتبه سایت درست می شوند
7- تولید لینک اسپمی به واسطه نرم افزار
8- سایت هایی که از بک لینک های بی ارزش زیاد استفاده می کنند و مورد اسپم قرار می گیرند
9- تبادل لینک خود با سایت هایی که لینک های خروجی زیادی را شامل می شوند
10- دریافت کردن بک لینک های زیاد، در زمان بسیار کم
11- به وجود آوردن هر گونه لینک های خلاف و غیر معغول برای افزایش دادن رنکینگ سایت
12- خریداری و فروختن لینک های مختلف برای افزایش رتبه سایت
چگونگی تشخیص اینکه سایتتوسط ربات جریمه شده یا نه؟
شما می توانید با چند نکته ساده متوجه این شوید که ربات پنگوئن شما را جریمه کرده است یا خیر؟
1- کم شدن بازدید از صفحات سایت: در صورتی که سایت شما از چند مدت پیش تا کنون بازدید کمتری نسبت به گذشته داشته (کاهش بازدید تا 50 %) مطمئناً خشم ربات شامل حالتان شده است.
2- جایگاه در رتبه بندی گوگل: در صورتی که، یک کلمه ی کلیدی در طی چند مدت اخیر در جای مشخصی از رتبه بندی گوگل قرار داشته و به یک باره افت شدید به چشم می خورد، حال دوباره شما یکی از آن قربانیان هستید.
3- شما می توانید در گوگل لینک سایت خود را جست و جو کنید و اگر گوگل سایتان را در لینک اول نشان نداد، دیگر باید به فکر راه حلی جدی بود.

[فقط اعضاي سايت مي توانند لينک ها را ببينند. ] ، [فقط اعضاي سايت مي توانند لينک ها را ببينند. ] ، [فقط اعضاي سايت مي توانند لينک ها را ببينند. ] ، [فقط اعضاي سايت مي توانند لينک ها را ببينند. ] ، [فقط اعضاي سايت مي توانند لينک ها را ببينند. ] ، [فقط اعضاي سايت مي توانند لينک ها را ببينند. ] ، [فقط اعضاي سايت مي توانند لينک ها را ببينند. ]


تاثیر ربات های گوگل در سئو سایت

ربات های خزنده گوگل را می توان این طور توصیف کرد که: نرم افزار هایی هستند که تحت استفاده وب ساخته شده اند .[فقط اعضاي سايت مي توانند لينک ها را ببينند. ]با استفاده از الگوریتم هایی پیچیده و فوق پیشرفته که موتور های جست و جو برای آن ها در نظر گرفته است، به صفحات وب دخول می کنند و با مشاهده لینک هایی که در آن صفحه وب وجود دارد به هر لینک موجود در صفحه می خزند و گاهاً ممکن است در یک صفحه ای که خزنده ورود می کند، لینک همان صفحه یا صفحات دیگری وجود داشته باشد، با این تفاصیر خزنده گوگل دوباره با خزیدن به آن لینک ها از صحت وجود داشتن صفحات جدید و محتوای آن آگاه می شوند.پس با وجود همه ی این توصیفات ما به این نتیجه می رسیم که خزنده هیچ موقع بیکار ننشسته و همیشه در حال گشتن در صفحات تازه به وجود آمده صفحات قدیمی تر گوگل است.
ربات وب که بیشتر از آن ها با نام خزنده و یا عنکبوت یاد می شود یک نوع ربات برنامه ریزی شده است که برای پیگری لینک های موجود یا لینک های تازه ساخته شده به وجود آمده است.
[فقط اعضاي سايت مي توانند لينک ها را ببينند. ]آن ها غالباً کار اصلی شان این است که به جست و جو دنبال لینک ها رفته و با به دست آوردن اطلاعات لازم، کامل و مورده نیازشان، آن ها را در در جای ذخیره و نگهداری (مرکز داده های گوگل) می کنند.هر کسی می تواند مدت زمان خزیدن ربات گوگل و زمانی که در سایتشان سپری کرده است را ببیند و همچنین همه اطلاعاتی که توسط ربات گوگل ذخیره (indexer) و به پایگاه داده ای گوگل انتقال یافته است را از طریق گوگل وب مستری که فقط مربوط به سایت خود است، در قسمت crawl موجود در وب مستر مشاهده کند.

[فقط اعضاي سايت مي توانند لينک ها را ببينند. ] ، [فقط اعضاي سايت مي توانند لينک ها را ببينند. ] ، [فقط اعضاي سايت مي توانند لينک ها را ببينند. ] ، [فقط اعضاي سايت مي توانند لينک ها را ببينند. ] ، [فقط اعضاي سايت مي توانند لينک ها را ببينند. ] ، [فقط اعضاي سايت مي توانند لينک ها را ببينند. ] ، [فقط اعضاي سايت مي توانند لينک ها را ببينند. ]


سئو سایت:در فوتر چه مواردی را لحاظ نمایید؟


فوتر بخش پایینی سایت می باشد که در تمامی صفحات سایت شما تکرار می گردد و از این رو می تواند در روند سئو سایت شما اثرگذاری بالایی داشته باشد و می توانید با رعایت نمودن اصول سئو سایت در آن روند پیشرفت را برای پروژه سئو سایت خود همراه نمایید.

سئو کلمه کلیدی در فوتر

لینک دهی داخلی یکی از متریک هایی است که در سئو سایت مطرح و مورد اجرا قرار می گیرد و از این رو اگر شما کلمه کلیذی خود را به صورت لینک در بخش فوتر قرار دهید در واقع لینک دهی داخلی را به صورت اتوماتیک به واسط کلمه کلیدی خواهید داشت.

آدرس در فوتر سایت

[فقط اعضاي سايت مي توانند لينک ها را ببينند. ]
امسی سئو سوالات

آدرس شما از ۀن جهت که گاها برای کاربران موقعیت مورد ملاک و جستجو قرار می گیرد می تواند اثرگذاری در روند سئو سایت شما داشته باشد. زمانی که شما در فوتر خود استان خود برای مثال تهران را درج می کنید آنگاه در کلمه کلیدی خود که در موقعیت مکانی تهران است می توانید جایگاه بهتری را برای خود کسب نمایید. همچنین اینکه با درج آدرس خود در فوتر می توانید اعتبار خود را به مشتریان بیشتر جذب نمایید.


لینک های مهم در فوتر

لینک های مهم که بیشتر توسط کاربران جستجو می شوند را در فوتر قرار دهید تا کاربران به راحتی صفحه مورد نیاز خود را پیدا نمایند و وارد آن شوند. صفحات پرکاربرد توسط مشتریان را شناسایی و آنها را در فوتر قرار دهید.