کانکس تجهیز کارگاهی برای مجهز کردن کارگاه ها مورد استفاده قرار داده می شود.این کانکس ها نقش بسیار مهمی را در تجهیز کارگاه ها بر عهده دارند.کانکس های کارگاهی باعث شکیل تر شدن و رسمی تر شدن محیط کارگاه،نظم دادن به محیط کارگاه و سریع تر پیش رفتن کار می شوند. کانکس های تجهیز کارگاهی میتوانندشامل کانکس های مدیریتی،کانکس های سرویس بهداشتی،کانکس های اداری،کانکس های اسکان کارگران و…باشند.این کانکس ها قابل جابجایی و متحرک هستند و این امکان را برای مهندسان، مدیران،تکنسین ها و کارگران فراهم می کنندتا بتوانند در محل پروژه های عمرانی،راه سازی،نفتی و … استقرار یابند.بهتر است از طراحی های زیبا، دکوراسیون شکیل و رنگ بندی های خاص برای کانکس های تجهیز کارگاهی استفاده کرد،این زیبایی در طرح،نما و دکوراسیون باعث افزایش روحیه در کارگران شده و تاثیر بسزایی در کارایی کارمندان پروژه خواهد داشت. امکانات کانکس تجهیز کارگاهی:

با توجه به نیاز می توان تجهیزات و امکانات مختلفی را برای کانکس های تجهیز کارگاهی در نظر گرفت.از جمله این امکانات می توان به موارد زیر اشاره کرد:
تخـتهای استـراحـت،فــایـلینگ،کـپـ سـول آتش نشانی ، سـیـسـتـم گرم کننده و خنک کننده ،سیستم تهویه،پارتیشن،انواع درب،کـابـیـنـت و قفسه، سرویس های بهداشتی،آبدارخانه و …
مزیت کانکس های تجهیز کارگاهی:

از مزایای کانکس های تجهیز کارگاهی می توان موارد زیر را نام برد:

  • بالا بودن سرعت ساخت
  • حمل و نقل آسان
  • هزینه پایین در ساخت و مقرون به صرفه بودن نسبت به بنای ساختمانی موقت
  • مقاوم در برابر زمین لرزه
  • مناسب برای استفاده در هر اقلیم آب و هوایی
  • مقاوم در برابر رطوبت و حرارت
  • قابلیت جابه جایی
  • نظم دادن به محیط پروژه و در نتیجه سرعت بخشیدن به کار

موارد استفاده از کانکس های تجهیز کارگاهی:

کانکس های تجهیز کارگاهی را در موارد زیر می توان مورد استفاده قرار داد:
جهت تجهیز کارگاه ها،جهت استفاده در کارخانه ها،جهت استفاده در پروژه های صنعتی،جهت تجهیز در پروژه های عمرانی و راه سازی و…
اگر نیاز به تجهیز کارگاه در سریع ترین زمان و کیفیت بالا با مناسب ترین [فقط اعضاي سايت مي توانند لينک ها را ببينند. ] [فقط اعضاي سايت مي توانند لينک ها را ببينند. ] را دارید برای مشاوره و سفارش با مشاورین ما در مامیس [فقط اعضاي سايت مي توانند لينک ها را ببينند. ] تماس بگیرید.