[فقط اعضاي سايت مي توانند لينک ها را ببينند. ] به زبان فارسی را برای شما کاربران سایت آغازه آماده کرده ایم با این امید که مورد توجه شما علاقه مندان حوزه برنامه نویسی قرار بگیرد. C# یک زبان برنامه نویسی سطح بالا و شی گرا بوده که توسط شرکت مایکروسافت برگرفته از زبان سی پلاس پلاس و جاوا ابداع گردید .

ویژال استادیو
IDE توسعه یافته این زبان برنامه نویسی [فقط اعضاي سايت مي توانند لينک ها را ببينند. ] می باشد که برنامه نویسان برای تولید برنامه های خود از آن استفاده می کنند. این مجموعه در ۱۶ بخش به صورت فارسی تهیه شده است که شما را در یادگیری هرچه بهتر [فقط اعضاي سايت مي توانند لينک ها را ببينند. ] یاری می رساند.در[فقط اعضاي سايت مي توانند لينک ها را ببينند. ] در باره زبان سی شارپ اینگونه توضیح داده شده است که زبان سی شارپ، یک زبان برنامه‌نویسی چند الگویی و منظم شده مدل‌های تابعی، امری، عمومی، شیءگرا و جز گرا و در بستر دات نت می‌باشد. این زبان توسط مایکروسافت و جزئی از دات نت به وجود آمد و بعداً استانداردهای ECMA و ISO را نیز در بر گرفت.

سی شارپ یکی از ۴۴ زبان برنامه‌نویسی است که توسط زمان اجرای زبان مشترک از چارچوب دات‌نت پشتیبانی می‌شوند و در همه جا به وسیله مایکروسافت ویژوال استودیو شناخته می‌شود. امید است مورد توجه شما علاقه مندان حوزه برنامه نویسی
C#قرار بیگرد. در پست های پیشین [فقط اعضاي سايت مي توانند لينک ها را ببينند. ] در سایت آغازه قرار داده شده بود که می توانید به آنها مراجعه کنید.