برای مردم، نام [فقط اعضاي سايت مي توانند لينک ها را ببينند. ] کمی سخت و ناملموس است؛ چرا که فکر می کنند این دسته از افراد در زمان های خاصی مشغول به کار هستند. همچنین مردم این تصور را دارند که فریلنسرها هیچ گاه به طور دائم روی یک پروژه کار نمی کنند و همیشه در حال تغییر پروژه هستند. خیلی از افراد با کار در خارج از منزل می توانند درآمد بالایی داشته باشند؛ اما فریلنسرها هم این شانس را دارند که با ماندن در خانه و کنار خانواده، درآمدی شبیه به این دسته از افراد داشته باشند. طبق گزارشات و آمارهای رسمی از وب سایت های معتبر، می توان دریافت که برخی از فریلنسرها حتی درآمد ۶ هزار دلاری هم داشته اند.
با نوشتن مثل تجارت برخورد کنید

برخی از فریلنسرها دوست دارند علاوه بر این که یک درآمد ثابت و ماهیانه داشته باشند، کمی هوشمندانه تر هم عمل کنند. فریلنسرهایی که در حوزه تولید محتوا فعالیت دارند، ممکن است کار خود را به عنوان یک سرگرمی ببینند. البته باید این نکته را هر فریلنسری بداند که فریلنسینگ یک نوع کسب و کار است و برای درست انجام دادن کار، باید از آن لذت برد. برای لذت بردن از کار خود گام هایی که در ادامه می اید را انجام دهید:


گام اول
اولین گامی که هر فریلنسر موفق باید انجام دهد، تغییر نگرش و دیدگاهش نسبت به کسب و کار است. برخی از فریلنسرها از مردم فراری هستند و جواب دادن به سؤالات آن ها از قبیل «چقدر درآمد دارید؟»، «برای چه کسی کار می کنید؟»، «نام وبلاگ شما چیست؟» و «وبلاگ شما در چه زمینه ای فعالیت دارد؟» برایشان بسیار سخت است. با تغییر نگرش نسبت به کسب و کار، فریلنسرها می توانند خیلی راحت به این سؤالات پاسخ دهند.[فقط اعضاي سايت مي توانند لينک ها را ببينند. ] [فقط اعضاي سايت مي توانند لينک ها را ببينند. ] h [فقط اعضاي سايت مي توانند لينک ها را ببينند. ] [فقط اعضاي سايت مي توانند لينک ها را ببينند. ] [فقط اعضاي سايت مي توانند لينک ها را ببينند. ] [فقط اعضاي سايت مي توانند لينک ها را ببينند. ] [فقط اعضاي سايت مي توانند لينک ها را ببينند. ]