[فقط اعضاي سايت مي توانند لينک ها را ببينند. ]

1. آن را با آب سرد بشویید:


این یکی از شگفت انگیزترین عادت هایی است که می توانید در موهای خود انجام دهید ، هنگامی که از شستن آب گرم برای شستن پوست سر خودداری می کنید ، نتیجه هایی را مشاهده خواهید کرد زیرا شستشوی موها با آب سرد باعث می شود منافذ باز و تحریک جریان خون و ایجاد آن شود. روشن تر

2. آب آلوئه ورا:


این گیاه به دلیل خواص بیشماری دارویی ، بسیار مناسب برای مو و پوست شناخته شده است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که برگهای خاصی از آلوئه ورا مصرف کنید ، آنها را به نصف برش دهید تا آب آن را استخراج کنید ، ریشه های پوست سر و مو را به طور کلی با آنها ماساژ دهید ، این باعث می شود که آن را آبرسانی کرده و رشد را تحریک کنید.


3. ماساژ با روغن نارگیل:


یک ظرف کوچک جستجو کنید و با روغن نارگیل پر کنید ، به مدت 20 ثانیه آن را گرم کنید و روی مو بمالید ، سپس آن را به آرامی با نوک انگشتان خود ماساژ دهید تا مزایای روغن نارگیل در پوست سر و ریشه ها فیلتر شود.


روغن نارگیل تجمع سبوم فولیکولهای مو را تغذیه و تجزیه خواهد کرد ، قبل از استفاده از شامپو خود روغن را 30 دقیقه نگه دارید ، اگر این روش را یک بار در هفته انجام دهید نتیجه بهتری خواهید گرفت و موهای بلند و زیبایی به نظر خواهید رسید.


4. سرکه سرکه سیب:


سرکه سیب برای حل مشکلات ریزش مو بسیار عالی است ، زیرا سطح pH را متعادل می کند و از شوره سر جلوگیری می کند ، به همین ترتیب پوست سر را نیز خشک ، خارش و خنثی کردن موها را درمان کنید.


بعد از اولین شستشو متوجه درخشش در موهای خود خواهید شد ، از سرکه سیب برای شستشوی موها به جای شامپو استفاده کنید و از نتایج آن شگفت زده خواهید شد. هفته ای یک بار اگر می خواهید نتایج فوری و موثر داشته باشید می توانید این کار را انجام دهید.


5- ماسک های پروتئین مو:


یکی از دلایلی که ریزش مو به دلیل کمبود پروتئین در رژیم غذایی روزانه شما است ، برای این موارد ، مجدداً موهای تغذیه شده خود را با کمک ماسک های مو پر از پروتئین ، مجدداً مخفی کنید ، راز ، بهترین و شناخته شده ترین تخم مرغ است. زیرا پروتئین را به سرعت تزریق می کند.


برای این کار باید 2 عدد تخم مرغ مصرف کنید ، سفیده زرده را جدا کنید ، خمیر کتک خورده و سفیده تخم مرغ را روی ریشه های موهای خود به کمک یک برس رنگ بمالید ، بعد از این کار از شامپوی خود استفاده کنید همانطور که به طور معمول انجام می دهید و خواهید دید که موهای شما سالم تر و روشن تر به نظر می رسد.


6. روغنهای اساسی:


علاوه بر روغن نارگیل ، هندی ها از تعدادی روغن اساسی برای مصرف موهای خود استفاده می کنند ، برخی از آنها شامل: بادام ، جوجوبا ، رزماری ، اسطوخودوس و آویشن است. روغن های گفته شده قادر به تجمع سبوم موجود در منافذ هستند و فولیکول های آسیب دیده مو را ترمیم می کنند ، در این حالت می توانید آنها را با روغن نارگیل مخلوط کرده و نمونه آن را روی ریشه های پوست سر بمالید ، بگذارید 1 ساعت عمل کند.


7. شستن موهای کمتر:


این یکی دیگر از رازهای داشتن موهای بلند ، قوی و سالم است ، زیرا در معرض خطر کمبود آب و مواد شیمیایی ، فواید بهتری خواهد داشت.


موهای خود را مرتباً سرخ کرده و روغن های اساسی طبیعی خود را دزدیده و تعادل pH را تغییر دهید و در نتیجه موهای پاییز و خاکستری از بین بروند. فقط آنقدر بشویید ، سعی کنید فقط 1-2 بار در هفته آن را درست کنید تا از آسیب دیدن خودداری کنید.


8. ماسک مو Panthenol:


D-panthenol یک ماده بسیار رایج است که در چندین محصول برای مراقبت از پوست موجود است و اساساً یک فرم مصنوعی ویتامین B5 است که در صورت تماس با پوست به اسید پانتوتنیک تبدیل می شود.


از جمله مزایای آن می توان به موارد زیر اشاره کرد: اپیدرم را زنده می کند ، فولیکول های آسیب دیده مو را بازیابی می کند ، الکتریسیته ساکن را از بین می برد و از ریزش مو جلوگیری می کند. بعد از شستشو ژل یا فوم پانتنول را روی موهای خود بمالید و برای نتیجه شگفت انگیز آن را به آرامی ماساژ دهید