کانکس دست دوم

گروه صنعتی مامیس [فقط اعضاي سايت مي توانند لينک ها را ببينند. ] این امکان را برای مشتریان کانکس و خانه های پیش ساخته شرکت فراهم کرده است که شرکت ها و یا افرادی که به کانکس و یا کانکس های خود نیازی ندارند و یا قصد فروش کانکس دست دوم خود را دارند، کانکس دست دوم آنها را خریداری نموده و آنها را به مشتریانی که نیاز دارند بفروشد. البته کانکس های ساخت و تولید این شرکت در اولویت خرید می باشند.

Click here to enlarge

معیار کانکس دست دوم

معیار های زیادی در تعیین قیمت انواع کانکس های دست دوم وجود دارد، که از مهمترین آن ها می توان به طول کانکس، وزن کانکس، متریال و مواد اولیه مورد استفاده در کانکس، نوع و مصرف کانکس ساخته شده و... اشاره کرد. در بیشتر موارد برای تهیه و ساخت کانکس های ارزان قیمت، بازبینی کلی روی کانکس های دست دوم صورت گرفته و پس از نقاشی و انجام تعمیرات لازم، این کانکس ها با قیمت بسیار پایین تر به مشتریان عزیز ارائه می شود.
کانکس های تولید شرکت های دیگر باید حتما بازدید و بررسی گردند تا قیمت گذاری شوند. مامیس کانکس، کانکس های دست دوم شما را به بهترین و بالاترین قیمت خریداری میکند و با کمترین قیمت ممکن به خریداران کانکس های دست دوم ارائه میدهد.بدیهی است که در صورت نیاز کانکس به تعمیرات و باز سازی کانکس دست دوم تعمیر و باز سازی شده و ضمن برطرف کردن ایرادات و معایب به خریداران کانکس فروخته میشود. شما میتوانید برای خرید ویا فروش کانکس دست دوم با ما [فقط اعضاي سايت مي توانند لينک ها را ببينند. ] بگیرید. جهت ارسال عکس های کانکس های دست دوم و اطلاع از قیمت آنها لطفا از طریف تلگرام با شماره تلفن 09128986198 اقدام نمایید.

Click here to enlarge

کانکس دست دوم یکی از بهترین و پرکاربردترین سازه های مورد استفاده در بسیاری از صنایع می باشد که با داشتن تنوع بسیار بالای خود توانسته است توجه بسیاری از افراد را به سوی خود جذب کند. کانکس های دست دوم همان کارایی و کاربرد کانکس های نو را دارد و شما می توانید این سازه بسیار بی نظیر را با قیمت های بسیار ارزان تری از همین وب سایت پیش روی خود تهیه و سفارش داده و آن را مورد استفاده قرار دهید.


اطلاعاتی در خصوص کانکس دست دوم

آیا شما نیز به دنبال خرید و استفاده از کانکس دست دوم هستید؟ آیا می دانید که کانکس های دست دوم چه تفاوت هایی را با کانکس های نو دارند؟ از شما می خواهیم که ما را تا پایان مقاله پیش روی خود، همراهی کرده و اطلاعات بسیار جالبی را در این خصوص به دست آورید.


[فقط اعضاي سايت مي توانند لينک ها را ببينند. ] یکی از مهمترین و اصلی ترین سازه های استفاده در بسیاری از صنایع می باشد که امروزه در سطح بسیار گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد.
یکی از مهمترین موضوعاتی که برای خریداران این سازه وجود دارد، خرید آن با قیمت بسیار ارزانی می باشد. به طوری که استفاده کنندگان از کانکس ها دوست دارند تا کانکس مورد نظر خود را با قیمت های کمتری تهیه کنند و برای این منظور نیز به دنبال[فقط اعضاي سايت مي توانند لينک ها را ببينند. ] دست دوم هستند.


اگر شما نیز به دنبال خرید اقتصادی هستید و نو یا دست دوم بودن کانکس نیز در حرفه ی شما چندان اهمیتی را ندارد می توانید یکی از بهترین کانکس های دست دوم را انتخاب کرده و آن را به راحتی از مامیس کانکس تهیه کنید. در ادامه مقاله سعی بر آن داریم تا در مورد بهترین ویژگی ها، خرید و [فقط اعضاي سايت مي توانند لينک ها را ببينند. ] دست دوم توضیحات بیشتری را به حضورتان ارائه دهیم.


Click here to enlarge


ویژگی های کانکس دست دوم


توجه داشته باشید که برخی از افراد نگرانی های زیادی را در خرید کانکس دست دوم دارند چرا که فکر می کنند این مدل از کانکس ها کارایی و ویژگی های کانکس نو را ندارد و نمی توانند به راحتی مورد استفاده قرار دهند.
این امر در حالی است که کانکس های دست دوم نیز دقیقا مانند کانکس های نو بوده با این تفاوت که برخی از قسمت های آن نیاز به تعمیرات بسیار جزئی دارد که البته این تعمیرات جزئی توسط فروشندگان برطرف شده و افراد می توانند بلافاصله بعد از خرید خود، کانکس را مورد استفاده قرار دهند.
ویژگی های کانکس دست دوم نیز مانند کانکس ها نو بوده و شما می توانید با توجه به ابعاد، متریال مورد نظر، کاربری و رنگ یکی از بهترین و مناسب ترین این کانکس ها را برای خرید خود انتخاب نمایید.


Click here to enlarge


انواع کانکس های دست دوم


کانکس دست دوم نیز مانند کانکس های دست دوم دارای انواع بسیار متنوعی دارد که افراد می توانند با توجه به نیاز خود، یکی از مناسب ترین آنها را تهیه و سفارش دهند. از مهمترین و اصلی ترین انواع کانکس های دست دوم می توان به مواردی از جمله زیر اشاره کرد:


- کانکس های گردشگری: امروزه در بسیاری از مناطق گردشگری، شاهد برپایی انواع کانکس های گردشگری برای اسکان ارزان قیمت گردشگران و توریست ها هستیم.
- کانکس های خدمات شهری: شما می توانید در خیابان های مختلف شاهد کانکس های خدمات شهر باشید که هر یک به فعالیت های مجزایی مشغول هستند.
- کانکس های نگهبانی: کانکس های نگهبانی در پروژه های ساخت و ساز مورد استفاده قرار می گیرد و برای اقامت موقت نگهبان ها و در برخی موارد اقامت مهندسان به کار می رود.
- کانکس های ویلایی: از این مدل کانکس ها برای باغ ها و ویلا باغ ها استفاده می شود که معمولا وسعت بیشتری را داشته و از دیزاین بسیار شیکی نیز برخوردار می باشد.
خرید کانکس های دست دومقیمت کانکس های دست دوم

از مهمترین سوال هایی که ذهن بسیاری از خریداران را در خرید کانکس دست دوم به سوی خود مشغول کرده است، قیمت این سازه های دست دوم می باشد. برای آگاهی از قیمت کانکس دست دوم می توانید به راحتی از وب سایت مامیس اقدام کنید.


Click here to enlarge