غلات و حبوبات از کالا های اساسی مردم هر کشوری بخصوص ایران هستند. اغلب غذا های ایرانی بر پایه غلات و حبوبات تهیه می باشد به همین دلیل مصرف مردم در این دسته از کالا ها بسیار زیاد است. با آنکه در صنعت کشاورزی بیشترین کشت مربوط به حبوبات و غلات است، با این حال نیاز مردم تامین نمی شود و نیاز به واردات این قبیل کالا ها همیشه احساس می شود. برنج، گندم، ذرت، ماش، ارزن، تخم کتان و ... در گروه غذایی غلات هستند و نه تنها برای تهیه غذای انسان بلکه برای پرورش دام و طیور نیز استفاده می شوند به همین دلیل حجم واردات غلات به کشور بالا می باشد. عدس، لپه، لوبیا، نخود و ... نیز از دسته حبوبات هستند. واردات و صادرات غلات و حبوبات باید تحت نظر گمرک جمهوری اسلامی ایران صورت بگیرد، در غیر این صورت قاچاق کالا محسوب شده و عواقب و پیگرد مربوط به خود را همراه خواهد داشت.
[فقط اعضاي سايت مي توانند لينک ها را ببينند. ] آماده ارائه تمامی خدمات مشاوره در حوزه [فقط اعضاي سايت مي توانند لينک ها را ببينند. ]، واردات کالا ،ثبت سفارش کالا در سامانه جامع تجارت، ترانزیت کالا، اخذ مجوز از وزارت صمت و … به شما عزیزان می باشد. همچنین رکت ترخیص کالا فراتجارت هخامنش امور مربوطه به ارز مبادله ای و اعتبارات اسنادی، اخذ انواع مجوز های مورد نیاز برای واردات کالا از قبیل واردات حبوبات و واردات غلات از گمرکات کشور را انجام می دهد. تمامی این قبیل که توسط شرکت [فقط اعضاي سايت مي توانند لينک ها را ببينند. ][فقط اعضاي سايت مي توانند لينک ها را ببينند. ] ارائه می گردد، تماما با کمترین هزینه و در کوتاه ترین بازه زمانی ممکن انجام می گیرد.
نکته مهم و قابل اهمیت که وارد کنندگان باید به آن واقف باشند، ثبت سفارش است. حتما قبل از خرید هر گونه کالا از فروشنده های خارجی باید ثبت سفارش آن انجام شود. در ارتباط با واردات حبوبات و غلات نیز، باید قبل از خرید، ثبت سفارش آن انجام شود. برای ثبت سفارش واردات حبوبات و غلات می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید. بعد از [فقط اعضاي سايت مي توانند لينک ها را ببينند. ]و خرید کالای مورد نظر باید تشریفات مربوط به حمل و نقل کالا تا گمرک مورد از کشور مبدا انجام گیرد. برای انتخاب گمرک بهتر است منطقه نزدیک به کشور مبدا انتخاب شود تا به این صورت هزینه حمل و نقل کالا به حداقل برسد. شما عزیزان می توانید برای حمل و نقل کالا از کشور مبدا تا گمرکات کشور از کارشناسان ما مشاوره بگیرید. با انتخاب درست هزینه حمل و نقل و همچنین زمان حمل کالا تا گمرکات کشور به حداقل خواهد رسید.


برای کسب اطلاعات بیشتز می توانید به لینک [فقط اعضاي سايت مي توانند لينک ها را ببينند. ] مراجعه نمایید.