Click here to enlarge
هر آنچه که درباره ارتودنسی سریع باید بدانید
ارتودنسی سریع در واقع، به این شکل است که مدت درمان [فقط اعضاي سايت مي توانند لينک ها را ببينند. ] در این روش کاهش می یابد. ارتودنسی در حالت معمول خود، ۶ ماه تا ۳ سال طول می‌کشد. ارتودنسی، برای مرتب و منظم کردن دندان‌ها و رفع ناهنجاری های فکی و دندانی به کار برده می‌شود و پروسه‌ای طولانی است. برای اینکه ببینید می‌توانید شما نیز از روش ارتودنسی سریع استفاده کنید یا خیر، باید از متخصص ارودنسی خود مشورت بگیرید.

همچنین بخوانید: [فقط اعضاي سايت مي توانند لينک ها را ببينند. ]ارتودنسی سریع، فوری، رایگان
لازم به ذکر است که استفاده از این کلمات برای جذب مشتریان راهکاری است که برخی از افراد برای سودجویی از آن استفاده می کنند. اما به طور کل [فقط اعضاي سايت مي توانند لينک ها را ببينند. ] سریع و فوری وجود نخواهد داشت و ارتودنسی نیازمند صبر و گذراندن دوران درمان به طور منظم و زیر نظر متخصص ارتودنسی می باشد.
اما در برخی افراد ممکن است مشکلات و ناهنجاری های فک و دندان فرد شدت زیادی نداشته باشد و با گذراندن دوره درمان کوتاه مدت، نتیجه مناسبی را دریافت نماید. از این رو در این افراد درمان ارتودنسی به صورت کوتاه مدت شکل می گیرد. اما همواره در نظر داشته باشید که تمامی مراحل درمان خود را زیر نظر متخصص ارتودنسی انجام دهید تا عواقب ناخوشایندی گریبانگیر شما نشود.

همچنین بخوانید: [فقط اعضاي سايت مي توانند لينک ها را ببينند. ]مزایا ارتودنسی فوری چیست؟
ممکن است فرد دچار مشکلات فکی و دندانی شود که تنها درمان آن [فقط اعضاي سايت مي توانند لينک ها را ببينند. ] فوری باشد. شاید بخواهید بدانید که ارتودنسی چه فوایدی دارد؟
خیلی از افراد از ظاهر ارتودنسی خوششان نمی آید و فکر می‌کنند زیبایی دندان هایشان را پوشانده است. اما با ارتودنسی، ظاهر و حس طبیعی را به دندان هایتان می‌بخشد و ظاهر کلی دندان ها را مرتب و اصلاح می‌کند.
کسانیکه بنا به هر دلیلی دندان‌های کج و یک دستی ندارد باید از ارتودنسی استفاده کند تا دندان‌ها منظم کنار یکدیگر قرار بگیرند و همچنین اگر فکی به سمت جلو دارید، آن را به سمت عقب و در جای درست خود ببرد.

Click here to enlarge


عوامل تأثیرگذار در ارتودنسی فوری

هر فردی متفاوت از دیگری است. این قانون درباره دهان و دندان هم صدق می‌کند. درست است که نمی‌توان به خاطر این قانون، مدت زمان ارتودنسی افراد را تشخیص داد اما می‌توانیم عواملی که در این روش، تأثیرگذار است را نام برد. در واقع طول مدت درمان در هر فرد متناسب با شدت ناهنجاری متفاوت می باشد.
یکی از این عوامل تاثیرگذار در مدت زمان ارتودنسی، انواع ارتودنسی‌ است. اینکه شما از چه نوع ارتودنسی استفاده می‌کنید در مدت زمان استفاده از آن تاثیرگذار است. انواع ارتودنسی به طور کلی شامل ارتودنسی ثابت و ارتودنسی متحرک می باشد که خود شامل انواع دیگری مانند ارتودنسی نامرئی، ارتودنسی از پشت دندان و… می شوند.


همچنین بخوانید: [فقط اعضاي سايت مي توانند لينک ها را ببينند. ]افراد مناسب برای ارتودنسی سریع
در جلسه ابتدایی مراجعه به متخصص ارتودنسی به بررسی وضعیت فک و دندان شما پرداخته می شود. درصورتیکه از وجود فاصله بین دندان ها یا از شلوغی و به هم فشرده بودن دندان‌هایتان ناراضی هستید نیز می‌توانید از ارتودنسی سریع استفاده کنید. اما اینها تنها موارد کمی است که می توان برای درمان از طریق ارتودنسی اقدام کرد

منبع : [فقط اعضاي سايت مي توانند لينک ها را ببينند. ]