عاشق شدن یعنی خود را در احتمال خطر "افتادن روی زمین" قرار می دهید و وقتی شخصی به شما خیانت می کند، دقیقا همین حس را تجربه می کنید. حتی اگر فکر می کنید که این اتفاق افتاده و می دانید حق با شماست، یا حتی انتظارش را هم نداشتید و حقیقت را از جایی دیگر متوجه شده اید، دردی بسیار ناگهانی و سخت را تجربه خواهید کرد. از آنجا که ممکن است ندانید در دقایق، روزها، هفته ها و ماه ها پس از بی وفایی همسرتان، دقیقا چه رفتاری باید داشته باشید، ما توصیه های خود را در رابطه با نحوه عکس العمل در برابر خیانت مردان با شما در میان می گذاریم.
1.آرام باشید و اطلاعات جمع آوری کنید
فرقی ندارد در اولین لحظات شنیدن خبر چقدر ناراحت هستید، مهم است که درباره ی این که چه اتفاقی بین همسر شما و آن شخص دیگر افتاده، اطلاعات جمع آوری کنید. آنها چه مدت همدیگر را ملاقات می کردند و چند وقت یک بار همدیگر را می دیده اند؟ آیا آنها هنوز با هم در ارتباط اند؟ تمامی این اطلاعات بسیار ارزشمند هستند، فقط مراقب باشید که عکس العمل بیش از حد یا هر کاری که بعدا از آن پشیمان شوید مانند فریاد زدن، سرزنش کردن و فرار کردن را انجام ندهید، چرا که نه تنها چیزی را حل نمی کند بلکه فقط باعث ساکت شدن همسرتان و صحبت نکردن در مورد این مسئله می شود.
[فقط اعضاي سايت مي توانند لينک ها را ببينند. ]
2. خود را از این شرایط رها کنید
ماندن پیش کسی که این بلا را سر شما آورده، خلاف چیزی ست که در حال حاضر به آن نیاز دارید. اگر شما در موقعیت تأسف بار زندگی با این فرد هستید و یا او با گستاخی پس از آوار شدن خبرها روی سر شما، کنار شما در خانه نشسته است، از آنجا بیرون بروید. او باید برای حل این مسئله به شما فضا و زمان بدهد، گرچه، این فرد تا چه حد کور بوده که به خود اجازه داده است این اتفاق بیفتد. خود را خلاص کنید. نشستن در این شرایط درست نیست، و این شما را از حل مسئله به شیوه ای سالم باز می دارد.
3.یک همدم خوب پیدا کنید
این همان زمانی است که باید از پشتیبانی خانواده و دوستان خود بهره مند شوید. تنها بودن ممکن است باعث شود شما به جای بدی کشیده شوید و ممکن است از چاله به چاه بیفتید. در عوض، با یک دوست یا یکی از اعضای خانواده تماس بگیرید تا به دنبال شما بیاید. حالا زمان رانندگی نیست. رانندگی در زمان احساساتی بودن به قدری بد است، که حتی می تواند از رانندگی در شرایط مستی هم بدتر باشد. شما در این موقعیت توجه کمی به رانندگی و اطراف خود دارید، چرا که حواس شما بسیار پرت است و شاید در حال گریه باشید. اگر نیاز دارید سریعا از آنجا دور شوید و نمی توانید منتظر کسی دیگر بمانید، با آژانس تماس بگیرید.
[فقط اعضاي سايت مي توانند لينک ها را ببينند. ]
4.آزادانه اشک بریزید
اغلب اوقات ما فکر می کنیم، گریه نشانه ضعف است و سعی داریم به هر قیمتی از آن خودداری کنیم، اما می خواهید باور کنید یا نه، گریه شفابخش است. ما نه تنها گریه می کنیم، بلکه تنش و اغلب اوقات خود سرزنشی را آزاد می کنیم، و این به ما اجازه می دهد واقع بینانه تر با شرایط کنار بیاییم. بنابراین بروید و راحت گریه کنید. یک تیکه شکلات بخورید و با بهترین دوست خود چند دقیقه در مورد معشوق گمراه خود صحبتهای ناخوشایندی داشته باشید.
5. از این زمان برای سرزنش خود استفاده نکنید
گرچه، ممکن است در حال حاضر چنین احساسی نداشته باشید و ممکن است همسرتان شما را برای این رفتار بد مقصر بداند، سعی کنید به یاد بیاورید که این تقصیر شما نیست. این انتخاب آنها بوده است. این طبیعت انسان است که سعی می کند برای چیزی که خود از آن شرمنده است، دیگران را سرزنش کند. آنها، اغلب به طور غریزی فکر می کنند که تقصیر کارهای خود را گردن کسی دیگر بیاندازند، این کار به آنها کمک می کند با این حقیقت کنار بیایند که آنها به اندازه ای که در این لحظه به نظر می رسد، وحشتناک نیستند.
با این وجود، بسیار معمول است که در واکنش شرمندگی برای انتخاب هایی که خود آگاهانه انجام داده اند، دیگران را سرزنش کنند، اما اجازه ندهید برای شما تعیین تکلیف کنند. اگر شما با هم مشکلاتی داشته اید، راههای بسیار دیگری بوده که می توانسته به حل مسئله کمک کند.
منبع: [فقط اعضاي سايت مي توانند لينک ها را ببينند. ]