طراحی دکوراسیون آشپزخانه به صورت کاربردی و متفاوت نیازمند رعایت نکات و اصولی است که با به کار بردن این اصول ساده ولی کاربردی در هنگام طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه می توانید دکوراسیونی شیک و بی نظیر را در فضای آشپزخانه منزل تان ایجاد کنید, در ادامه انواع طراحی دکوراسیون آشپزخانه مدرن و متفاوت را مشاهده خواهید کرد.
اغلب آشپزخانه ها امروزه به صورت اپن و یا طرح جزیره ساخته می شوند و دکوراسیون داخلی این مدل از آشپزخانه ها از اتاق نشیمن و یا سالن پذیرایی به راحتی مشاهده می شود بنابراین بهتر است در [فقط اعضاي سايت مي توانند لينک ها را ببينند. ]دکوراسیون داخلی آشپزخانه حساسیت های لازم را به خرج دهید تا دکوراسیون آشپزخانه منزل تان مدرن و کاربردی تر به نظر برسد.

استفاده از رنگ های روشن در آشپزخانه
قدرت رنگ ها را دست کم نگیرید. رنگ های روشن می توانند حس باز بودن و بزرگ بودن فضا را القا کنند.

استفاده از دیوارهای خالی
طبقه بندی نه تنها می تواند از فضای خالی دیوار بهره وری کند بلکه می تواند بسیار زیبا و شیک باشد. این کار هم شما را از بی نظمی نجات می دهد و هم در [فقط اعضاي سايت مي توانند لينک ها را ببينند. ] بسیار استفاده می شود. این طاقچه های زیبا برای ادویه، حبوبات، و ظروف کوچک فضایی بسیار مناسب هستند.

نصب قفسه
اگر شما در آشپزخانه، دیوارهای بزرگ ندارید می توانید بالای کابینت و گاز روی فضای خالی دیوار از چند طبقه چوبی کوچک استفاده نمایید. این کار هم به آشپزخانه نظم می دهد و هم ادویه های مورد نیازتان همیشه در دسترس اند.

استفاده از جزیره چرخدار
اگر آشپزخانه تان آنقدر فضا دارد که می توانید از یک جزیره چرخ دار استفاده کنید برای سفارش دادنش معطل نکنید. قابل حمل بودن آن به دردتان می خورد و هر جا که بروید می توانید مجددا از آن استفاده کنید. جزیره در آشپزخانه به عنوان میز کار شما استفاده می شود.

استفاده از فضاهای غیر قابل استفاده برای شام و ناهار
نیمکت و میزهای باریک می توانند گزینه های مناسبی برای ایجاد یک فضای مناسب برای صرف شام و ناهار باشند آن هم در قسمتی از آشپزخانه که بلااستفاده رها شده است.

استفاده از سقف
همانند عکس می توانید از تخته های چوبی در آشپزخانه استفاده کنید و ظروف جاگیرتان را به آن آویزان نمایید. بدین شکل هم از فضای بالا و پایین تخته استفاده کرده اید و هم زیبایی بصری خاصی به آشپزخانه کوچک تان بخشیده اید. این آخرین پیشنهاد ما از بکارگیری [فقط اعضاي سايت مي توانند لينک ها را ببينند. ] دکوراسیون آشپزخانه کوچک است.