Click here to enlarge

ست های دخترانه مجلسی شیک و زیبا مخصوص میهمانیحتما باید لباس ست آماده بخریم؟

ست کردن لباس دخترانه کار لذت بخشی است؛ ولی خیلی از پدر و مادرها وقت کافی ندارند تا از فروشگاهی به فروشگاه دیگر بروند و تکه های یک ست زیبا را کنار هم بگذارند. خوشبختانه این روزها انواع ست و مدل های لباس دخترانه به صورت آماده وجود دارد، که از سردرگمی هنگام خرید کم می کند و گزینه های شیکی را پیشنهاد می‌دهد.
برای شیک پوشی لباس مد روز بخرید

یکی از فکرهایی که هنگام [فقط اعضاي سايت مي توانند لينک ها را ببينند. ] ممکن است به سر بزرگترها بزند، این است که بهتر است بر اساس مد روز لباس نپوشند، چون سایزشان عوض نمی شود و لباسی که امسال مد شده، سال دیگر مد نخواهد بود. خوشبختانه موقع انتخاب [فقط اعضاي سايت مي توانند لينک ها را ببينند. ] این مشکل پیش نمی آید؛ چون بیشتر اوقات سایز بچه‌ها مرتب عوض می‌شود و لزومی ندارد لباسی را که امسال می پوشند، سال دیگر هم به تن کنند. به همین دلیل بهتر است لباس های مد روز و شیک برایشان تهیه کنید تا از پوشیدنشان لذت ببرند.
سه نوع لباسی که باید در کمدشان باشد

لباس رسمی: ست لباس رسمی شامل پیراهن دخترانه رسمی برای مهمانی‌ها به همراه کیف های شیک و شکیل دخترانه و کفش مناسب می‌شود.
لباس غیر رسمی: شامل شلوار جین یا دامن، بلوز یا تی شرت و کفش کتانی یا ورزشی است.
لباس راحتی: شامل لباس راحتی داخل خانه، پیژامه یا لباس خواب می‌شود.
از خواندنش لذت خواهید برد: با شلوار سفید چی بپوشم ؟ – نحوه ست کردن شلوار سفید زنانه و دخترانه
نکته مهم برای خرید لباس راحتی

لباس راحتی داخل خانه برای دختر بچه ها باید تمام نخی باشد و الیاف لطیف در آن به کار رفته باشد. وجود نایلون در الیاف لباس می‌تواند باعث عرق کردن، عرق سوز شدن و حتی بروز حساسیت شود. این لباس های نخی لطیف باید زود به زود شسته شوند و بهتر است رنگ های روشن داشته باشند.
نکات مهم برای خرید ست غیر رسمی

 • اگر دخترتان زیاد ورجه وورجه می‌کند، برایش شلوار جین تیره و راحت انتخاب کنید.
 • هنگام خرید کفش کتانی یا ورزشی حتما به راحتی آن دقت داشته باشید و سراغ رنگ‌هایی بروید که به ست لباس ورزشی یا لباس غیر رسمی او بیاید.
 • برای خرید بلوز و تی شرت حتما سراغ پارچه هایی با الیاف نخی را بگیرید و به هماهنگی بین رنگ این لباس ها با سایر اجزای ست دقت کنید.
 • می توانید کلاه آفتابی را به عنوان جزء تکمیل کننده این ست به آن اضافه کنید تا به خصوص در هوای گرم از آفتاب‌سوختگی فرزندتان جلوگیری و تیپ اسپرت او را شیک تر کنید.

نکاتی برای درست کردن ست تمام رسمی

 • بچه‌ ها اغلب از لباس‌ های توردار با دامن‌ های پرچین ، و پارچه پر زرق و برق خوششان می‌آید. برای همین بهتر است حتما سلایق او را مد نظر داشته باشید و به او اجازه دهید تا درباره لباسش نظر دهد.
 • برای لباس مهمانی شب ، سراغ رنگ های شاد با تناژ های تیره تر بروید و اگر قرار است یک پیراهن رسمی برای یک مهمانی عصرانه برایش تهیه کنید، از رنگ های روشن تر کمک بگیرید.
 • وقتی پیراهن مناسبی برای دخترتان انتخاب کردید، سراغ دیدن کفش های دخترانه جدید و انتخاب گزینه ای بروید که اِلمان مشترکی با پیراهن های او داشته باشد.

تم کارتونی برای بچه های کوچکتر

معمولا هر کارتونی که پخش می شود و شخصیت اصلی آن دختربچه است، دخترهای کوچک را به خودش علاقه مند می کند مانند: (سیندرلا یا راپونزل)، برای اینکه دلشان را شاد کنید لباس‌هایی با تم کارتون مورد علاقه ‎‌شان برایشان تهیه کنید و درباره نکات خوب شخصیت اصلی داستان با آن ها حرف بزنید.
انتخاب اکسسوری مناسب دختر بچه ها

انواع اکسسوری مو مثل گل سر، کش سر، هدبند و گیره سر، اجزای کم‌ هزینه اما ضروری زیورآلات دخترانه هستند. وجود هر کدام از این زیورآلات می تواند ساده ترین لباس را جذاب تر نشان دهد.
هنگام انتخاب زیورآلات به نکات زیر دقت داشته باشید:

 1. اگر تم لباس فرزندتان کارتونی است، اکسسوری با طرح های همان کارتون برایش انتخاب کنید.
 2. از زیورآلاتی که نگین های براق دارند در شب استفاده کنید.
 3. دقت داشته باشید موهای بچه‌ها را سفت نبندید یا هدبندشان تنگ نباشد.
 4. گیره های کائوچویی بهتر از گیره‌ های فلزی هستند.

برای بچه ها لباس تیره نپوشانید

درست است که لباس‌های رسمی دخترانه زیادی با رنگ‌ های تیره در بازار پیدا می‌ شوند؛ اما تمام تمرکزتان را روی لباس‌ های تیره نگذارید. رنگ‌ های شاد با روحیه شاد نسبت دارند، پس برای ساختن دنیای شاد، رنگ‌های زیبا به دخترتان بپوشانید.
راهکاری برای ست کردن لباس دختران

یکی از کارهایی که می‌تواند سلیقه‌تان را در انتخاب لباس دخترانه بهتر کند، دیدن عکس های مختلف از ست لباس های متنوع است. این کار کمک تان می کند بهترین ها را انتخاب کنید و نا‌خودآگاه اصول ست کردن لباس را یاد بگیرید. می توانید عکس ها را همراه با فرزندتان تماشا کنید و درباره ویژگی های خاص هر کدام که بیشتر توجهتان را جلب کرده با هم صحبت کنید.
Click here to enlargeمدل ست های بهاری مجلسی،ست لباس دخترانهClick here to enlargeست کردن لباس،ست لباس زمستانه دخترانه،لباس بافتنیClick here to enlargeست کردن لباس،ست لباس زمستانه،لباس زمستانهClick here to enlargeمدل لباس بهاری دخترانه،مدل ست های بهاریClick here to enlargeست هایی زیبا برای دختران شیک پوش,ست شیک و زیبا برای دخترانClick here to enlargeست های زیبا برای دختران شیک پوش,ست شیک و زیبا برای دخترانClick here to enlargeست هایی زیبا برای دختران شیک پوش مخصوص مهمانیClick here to enlargeست [فقط اعضاي سايت مي توانند لينک ها را ببينند. ], ست لباس مجلسی ستClick here to enlargeعکس لباس دخترانه,مدل لباس دخترانه,لباس دخترانه مد روزClick here to enlargeمدل لباس شیک و مجلسی دخترانه,لباس دخترانه مد روزClick here to enlargeست کردن لباس بافتنی نوزاد،ست لباس زمستانه،لباس زمستانه دخترانهClick here to enlargeست لباس دخترانه اسپرت,ست لباس دخترانه مجلسی,عکس ست لباس دخترانه بهاریClick here to enlargeست لباس دخترانه بهار 97,ست لباس دخترانه 97,عکس ست لباس دخترانهClick here to enlargeمدل بلوزهای بهاری , مدل لباس بهاری دخترانه , مدل لباس های تابستانیClick here to enlargeمدل لباس های بهاری , مدل لباس بهاری دخترانه 2018, مدل لباس های تابستانیClick here to enlargeمدل لباس های مجلسی , مدل لباس بهاری دخترانه 2018, مدل لباس دختر


[فقط اعضاي سايت مي توانند لينک ها را ببينند. ]