چک لیست سئو چیزی است که هر وب‌مستری یا متخصص سئویی به آن نیاز دارد، با داشتن یک چک لیست کامل از کارهای مختلفی که برای سئوی سایت باید انجام دهید، دیگر هیچ چیز از زیر دست‌تان رد نمی‌شود. از فعالیت‌های پایه‌ای سئو گرفته تا لینک‌سازی‌ها، همه فعالیت‌هایی هستند که هرازگاهی فراموش می‌کنید و در زمان موردنیاز آن‌ها را انجام نمی‌دهید. در این مقاله از سایت وب 24 چک لیست سئو 2022 را برایتان آماده کرده‌ایم. اگر تا امروز برای انتشار هر محتوا یا قبل و بعد آن بعضی کارهای مهم را فراموش می‌کردید، با داشتن این چک لیست دیگر خیالتان از کارها راحت خواهد بود.
چرا به چک لیست سئو نیاز داریم؟

یکی از ویژگی‌های فعالیت‌های سئو این است که کارهای ریز و درشت زیادی برای انجام‌ دادن وجود دارد. این فعالیت‌ها از زمان راه‌اندازی سایت شروع می‌شوند و برای هر بخشی از کارها با دسته‌ای از فعالیت‌های دیگر مواجه هستید. برای مثال هربار که می‌خواهید محتوایی منتشر کنید باید موارد زیادی را مدنظر قرار دهید، از عنوان مطلب گرفته تا متای توضیحات به علاوه بهینه‌سازی تصاویر و... این فعالیت‌ها آن قدر زیاد هستند، که احتمال فراموش‌ کردن بخشی از آنها زیاد است.

به این موارد فعالیت‌های حوزه سئو خارجی و سئو تکنیکال را هم اضافه کنید. به همین دلیل داشتن یک چک لیست برای کارهای سئو ضروری به نظر می‌رسد. این چک لیست سئو 2022 به شما کمک می‌کند، کلیه فعالیت‌های موردنیاز خود را با نظم و ترتیب در زمان موردنیاز خود انجام دهید.
ادامه مطلب در لینک زیر:
منبع: [فقط اعضاي سايت مي توانند لينک ها را ببينند. ]